Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Głosuję na Rzetelskiego. Mam dość kolesi cwaniaczków z PSL z Łopatą na czele. Lubelski PSL jest wściekły na Rzetelskiego, że prowadzi tak intensywną kampanię. Arbuzy myśleli, żę znaleźli sobie chłopca z kasą, który im "napyka" głosów a tu się okazuje, że gość zostawia Jasia Łopatę daleko w tyle. Pamiętajmy!!! Z lubelskiego wchodzi do Sejmu 2 PSL-owców: Jeden to Hetman a drugi to Rzetelski. Skończyły się czasy partyjnych wyrobników. Każdy pracuje na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melon napisał:
Głosuję na Rzetelskiego. Mam dość kolesi cwaniaczków z PSL z Łopatą na czele. Lubelski PSL jest wściekły na Rzetelskiego, że prowadzi tak intensywną kampanię. Arbuzy myśleli, żę znaleźli sobie chłopca z kasą, który im "napyka" głosów a tu się okazuje, że gość zostawia Jasia Łopatę daleko w tyle. Pamiętajmy!!! Z lubelskiego wchodzi do Sejmu 2 PSL-owców: Jeden to Hetman a drugi to Rzetelski. Skończyły się czasy partyjnych wyrobników. Każdy pracuje na siebie.
Już możesz się obudzić...i zrobić siusiu...... Hetman, Łopata, Starownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Już możesz się obudzić...i zrobić siusiu...... Hetman, Łopata, Starownik
Wole jednak Rzetelskiego!
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzes napisał:
Wole jednak Rzetelskiego!
Nieźle musiał być nagrzany, żeby za takie coś zapłacić. Miejmy nadzieję, że tylko po tym swoim zadupiu z pijanymi kolegami jeździli...
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo przecież Rzetelski nie jeździł po pijanemu więc ludzie nie mylcie pojęć, ja oddam swój głos na Rzetelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Halo przecież Rzetelski nie jeździł po pijanemu więc ludzie nie mylcie pojęć, ja oddam swój głos na Rzetelskiego
Rzetelski nie jeździ ale popiera ludzi którzy jeżdżą to jest najgorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo, Rzetelski popiera człowieka, który popełnił błąd. Ciekawy jestem czy wszyscy jesteście tacy święci i dobrzy. A ja na złość Wam zagłosuje na Rzetelskiego, właśnie dlatego, żeby Kraśnik miał swojego człowieka w sejmiku. PS. A na dodatek Rzetelski ma świetne pomysły, tak jak np. ostatni filmik-teledysk z jego udziałem. Ma koleś dystans do siebie i to też bardzo się liczy.
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój stasieniek najlepszy co tam wasz rzetelski mój stasieniek ma spot z kaliszem i on go klepie bo jest taki dobry kandydat.GENIALNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melon napisał:
Głosuję na Rzetelskiego. Mam dość kolesi cwaniaczków z PSL z Łopatą na czele. Lubelski PSL jest wściekły na Rzetelskiego, że prowadzi tak intensywną kampanię. Arbuzy myśleli, żę znaleźli sobie chłopca z kasą, który im "napyka" głosów a tu się okazuje, że gość zostawia Jasia Łopatę daleko w tyle. Pamiętajmy!!! Z lubelskiego wchodzi do Sejmu 2 PSL-owców: Jeden to Hetman a drugi to Rzetelski. Skończyły się czasy partyjnych wyrobników. Każdy pracuje na siebie.
...że gość zostawia Jasia Łopatę daleko w tyle... jezeli to prawda to Rzetelski ma mój i mojej rodziny głos!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i ja głosuję na Rzetelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druga szansa dla pijanych kierowców od rzetelskiego... PSL - Posady Swoim Ludziom ,,W koalicji PO-PSL ludowcy odpowiadają za rolnictwo. To im podlegają Ministerstwo Rolnictwa, KRUS oraz trzy agencje -Rynku Rolnego, Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Nieruchomości Rolnych. ..........Do ARR należy spółka Elewarr, właściciel największych w kraju zakładów zbożowych, w których Unia przechowuje rezerwy zbóż. Prezesem Elewarru jest Andrzej Śmietanko, oczywiście działacz PSL. Ta nominacja (bez konkursu) była jedną z pierwszych decyzji ministra Marka Sawickiego. A jedną z pierwszych decyzji Śmietanki było wprowadzenie obowiązku sprzedawania rezerw zbóż na Warszawskiej Giełdzie Towarowej, której głównym akcjonariuszem jest inny ludowiec -Zbigniew Komorowski. Pod naciskiem ministra skarbu ARR ogłosiła w końcu konkurs na stanowisko prezesa. Wygrał go Śmietanko. Spółka Elewarr ma dwie spółki-córki - Zamojskie Zakłady Zbożowe i Towarowy Dom Maklerski "Arrtrans". Tam cały czas trwa obsadzanie stanowisk działaczami PSL, a nawet wręcz członkami rodzin najbardziej znanych działaczy. I tak od 1 kwietnia głównym specjalistą ds. rozwoju Zamojskich Zakładów Zbożowych jest Adam Kalinowski, brat wicemarszałka Sejmu, posła PSL Jarosława. Stanowisko dla niego stworzono na polecenie z Warszawy. Odpowiednią uchwałę o zmianach organizacyjnych podjęła w marcu rada nadzorcza (w której zasiadają działacze z PSL). Oficjalnie był nawet konkurs na to stanowisko i wygrał je właśnie Adam Kalinowski. Pensja głównego specjalisty wynosi trzy średnie krajowe (ok. 10 tys. zł). Wcześniej Adam Kalinowski był m.in. dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i kierował Okręgowym Szpitalem Kolejowym w Lublinie. Jednocześnie w marcu zgromadzenie wspólników Zamojskich Zakładów składające się w całości z trzyosobowego zarządu Elewarru przeprowadziło konkurs na kandydatów do rady nadzorczej. Zaakceptowano dwie kandydatury - Lucjana Orgasińskiego i Mariusza Sucheckiego, obaj są związani z PSL. Orgasiński jest czołowym działaczem Stronnictwa na Lubelszczyźnie, a Suchecki to najbliższy współpracownik i doradca wicemarszałka Sejmu Jarosława Kalinowskiego. Andrzej Kłopotek, brat posła PSL Eugeniusza Kłopotka, także znalazł zatrudnienie w grupie Elewarr - w jej oddziale w Wąbrzeźnie. Jest specjalistą ds. kontraktacji z wynagrodzeniem 7600 zł, choć ma tylko wykształcenie podstawowe. W centrali Elewarru zatrudniono na stanowisku doradcy prezesa Dariusza Żelichowskiego, syna Stanisława, obecnego szefa klubu PSL. Pensja doradcy (bez premii) wynosi 2,8 średniej krajowej, a maksymalne wynagrodzenie zasadnicze doradcy może osiągnąć aż pięciokrotność średniej krajowej. " Tak więc biorąc pod uwagę tylko powyższe fakty , zgraję zeteselowców, którzy nazywają siebie PSL chłopi powinni już dawno utopić w gnojówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiej to facet ZDZISŁAWA P. który został PISułarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a propos poglądów Pana Rzetelskiego: http://img.trojmiasto.pl/zdj/c/9/12/225x0/123967-Pijani-rowerzysci-beda-traktowani-przez-sady-lagodniej-niz-kierowcy-samochodow.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg tego co proponuje rzetelski to jest znacznie lepszy kandydat do sejmu (pij i jedź).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz... Tak się bawi PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie tam masz PSL??? Widać tylko jakiegoś gościa co wywija. Spoko - grunt to dobry opis do zdjęcia/filmu. Pozdrawiam
Ketman napisał:
Jeszcze raz... Tak się bawi PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zagłosuje na Rzetelskiego, młody człowiek wiele pomysłów i napewno lepszy od Mazura, Majkowskiego i Wikla!! Ile ma roznych spotow n
Ostatnio edytowany 28 września 2011 r. o 16:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...że gość zostawia Jasia Łopatę daleko w tyle... jezeli to prawda to Rzetelski ma mój i mojej rodziny głos!!!
Ja też na niego zagłosuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest w sondażach za RuchemPalikota. RuchPolikota jest partią lewicową która ma na uwadze właśnie cięzko pracujących ludzi na wsi. Najprawdopodobniej wyprzedzi również SLD. Nie zmarnujcie głosu na partię która nawet nie wejdzie do Sejmu (PSL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Słyszałem , że nawet Pawlak pochwalił Rzetelskiego za spot.Ja popieram go bo facet ma pomysły i jest odważny. Jlu przedsiębiorców zaryzykowało by w takim Chrzanowie .Rzetelski wierzy w to co robi, ma kase. Lubelszczyzna potrzebuje takich wizjonerów.Panie Rzetelski ma pan mój głos. Mam nadzieje,że beton polityczny PSL-u zrozumie że czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...